Theta Chi Alumni Scholarship Past Donors

Fiscal Year 2021

Jean Aucutt
Bob Aucutt '80
Marli Meiss '93
Ken Meiss '93
Ed Mulrow '80
Jeri Mulrow
Tami Mulvaney
Dave Mulvaney '76

Chris Wheatley '10
Mike Komer '08
Bob Bodach '93
Tracy Caswell
Elizabeth Cappas '85
Peter Cappas '86
Alex Brown '10
Sarah Pritts
Tim Pritts '91
Ellie King '71
Jack King '70
Amanda Schilsky '03
Steve Schilsky '03
Irma Wadman
Walter Wadman '57

 

Fiscal Year 2020

Matt Arthur-Bischoff '10 
Jennifer Barkley 
Gene Barkley '68 
Cynthia Blanco 
Kathryn Conti '08 
Mike Conti '09 
Rodney Davidson '93 
Michael Feeney '08 
Brian Gegel '94 
Carla Jane-Olson '83 
Chris Kincheloe '17 
Michael Komer '08 
Michael McAvoy '05 
Carrie McQuillan '08 
Mike McQuillan '08
Edward Mulrow '80 
Jeri Mulrow 
Tami Mulvaney 
Dave Mulvaney '76 
Jd Olson '84 
Sarah Pritts 
Tim Pritts '91 
Mahesh Raju '01 
Priya Raju
Lavon Robinson '09 
Steven Trzyna '08 
Chris Wheatley '10

Fiscal Year 2019

Robert L. Aucutt '80 
Jean Aucutt 
Rob Augino 
Michael S. Bowen '93
Bruce W. Cather '80 
Pamela T. Cather 
Chris C. Chamberlain-Puffer
Carlie R. Irwin '04 
William R. Irwin Esq. '04 
Ellie H. King '71
John C. King '70 
Warren Kistner '83 
Michael T. Komer '08 
Benjamin J. Miller '96 
Lori M. Miller '95 
Don Mizerk '85 
Camille Olson 
Carla J. Olson '83 
Jay Olson 
Sarah Pritts 
Timothy Pritts '91 
John D. Olson '84 
John C. Puffer '67
Mark A. Renner '89 
Brian F. Sampias '95 
Deb Sampias 
Brett R. Schaibley '02 
Megan Schaibley 
Richard A. Schweninger '77 
Richard A. Schweninger '77
Pamela Schweninger 
Scott W. Searles '95 
Saija W. Searles 
Melanie Vega 
Christopher W. Wheatley '10

Fiscal Year 2018

Lisa Bakewell (Chamberlin) '87
Richard Bakewell '87 
Alex Brown '10 
Deborah Heidenreich 
Louis Heidenreich 
Craig Johnson '75 
Leslie Johnson 
Fletcher Johnson '83
Christopher Kincheloe '17
Warren Kistner '83 
Edward Mulrow '80 
Jeri Mulrow 
Chris Murray '91 
Kimberly Murray (Donahue) '92 
Sarah Pritts (Dahlgren) 
Tim Pritts '91 
Mahesh Raju '01 
Priya Raju 
Lavon Robinson '09 
Saija Searles (Waarna) 
Scott Searles '95 
Samuel Sheeley '03

Fiscal Year 2017

Jacob Anderson '10 
Melanie Anderson (Arends) '11
Rob Augino 
Michael Bowen '93 
Alex Brown '10 
Chris Chamberlain-Puffer 
Steve Cherney '07 
Michael Coates '67 
Debbi Denzler (Baker) 
Mark Denzler '93 
Howard Doss '75 
Michele Doss (Millotte) '76
Kathy Evans (Knuth) '62 
Bob Evans '62 
Tony Gray '98 
Matthew Gullone '02 
Beth Gullone 
Deborah Heidenreich 
Louis Heidenreich 
Fletcher Johnson '83 
Lois Kabela-Coates 
Warren Kistner '83 
Michael Komer '08 
Ellen Mirochnick 
Ira Mirochnick '80 
Edward Mulrow '80 
Jeri Mulrow 
Chris Murray '91 
Kimberly Murray (Donahue) '92 
Carla Olson (Livingston) '83 
John Olson '84 
James Phelan '05 
Laura Phelan (Jaskierski) '05 
Sarah Pritts (Dahlgren) 
Tim Pritts '91 
John Puffer '67 
Mahesh Raju '01 
Priya Raju 
Mark Renner '89 
Lavon Robinson '09 
Brett Schaibley '02 
Megan Schaibley 
Alissa Schuessler 
Erik Schuessler '07 
Saija Searles (Waarna) 
Scott Searles '95 
Samuel Sheeley '03 
Kevin Sullivan '12 
Melanie Vega 
Lora Wey (Biddle) '88
Tony Wey 
Chris Wheatley '10

Fiscal Year 2016

Scott Bilyeu '93 
Cynthia Blanco 
Alex Brown '10 
Mark Denzler '93 
Brian Gegel '94 
Warren Kistner '83 
Michael McQuillan '08 
Lavon Robinson '09 
Pamela Schweninger 
Richard Schweninger '77
Isabel Sheeley 
Samuel Sheeley '03 
Wendell Sheeley 
Christopher Vogel '06

Fiscal Year 2015

Lisa Bakewell '87 
Richard Bakewell '87 
Scott Bilyeu '93 
Shelly Bilyeu 
Cynthia Blanco 
Cheryl Brady 
Randall Brady '83 
Alex Brown '10 
Kathryn Conti '08 
Michael Conti '09 
Brian Gegel '94 
Warren Kistner '83 
Michael Komer '08 
Glen Melton '53 
Liz Melton 
Lavon Robinson '09 
Pamela Schweninger 
Richard Schweninger '77 
Isabel Sheeley 
Sam Sheeley '03 
Wendell Sheeley

Fiscal Year 2014

Jacob Anderson '10 
Melanie Anderson '11 
Alex Brown '10 
Cynthia Blanco 
Evan Djikas '99 
Jennifer Djikas 
Brian Gegel '94 
Conor Howard '04 
Warren Kistner '83 
Mike Komer '03 
Alan Kuchefski '96 
Bob Larson '90 
Stephanie Larson
Bryan McCannon '98 
Shad Meisinger '98 
Glen Melton '53 
Maria Peak 
Phil Peak '98 
James Phelan '05 
Laura Phelan '05 
Chris Puffer 
John Puffer '67 
Mark Renner '89 
Lavon Robinson '09 
Brett Schaibley '02
Megan Schaibley 
Pamela Schweninger 
Richard Schweninger '77 
Sam Sheeley '03 
Clara Tomlin 
Tommy Tomlin '49 
Melanie Vega